Vyhledávání

Lovecká cestovka NaDostřel se rozjíždí!

Lovecká cestovní kancelář NaDostřel, náš nejnovější projekt, právě obsloužila v testovacím provozu své první zákazníky. Pro začátek jsme zvolili lov tetřeva, tetřívka a sluky v oblasti poblíž ruského Novgorodu. Na lovce čekalo pět náročných dnů v drsné ale překrásné ruské tajze pod vedením zkušených místních průvodců. Putovali krajinou losů, medvědů a vlků, kde náročný podmáčený terén společně s teplotami klesajícími k bodu mrazu prověřily jejich výdrž i dovednosti. Lov tetřeva a tetřívka v časných ranních hodinách byl pravou zkouškou trpělivosti, odhodlání a lovecké zdatnosti. Odměnou však byl nezapomenutelný lovecký zážitek doplněný o podvečerní lov sluk, na místě připravené tradiční kulinářské speciality z právě ulovené zvěře a následný odpočinek ve vyhřáté ruské baně. Po slavnostním zakončení lovu pak následoval přesun do Moskvy a prohlídka města.

Lovecká cestovka NaDostřel se rozjíždí!
Lovecká cestovka NaDostřel se rozjíždí!

Abychom cestu využili naplno, vzali jsme s sebou na otestování oblečení značky Sasta a Pinewood nebo boty Lowa. Nutno dodat, že v nejchladnějších chvílích opravdu zahřáli a pánové byli spokojení.

První lovecká cesta skončila, ale už nyní plánujeme další - za losy a sibiřskými srnci k sibiřskému městu Abakan, za kozorohy a maraly na Altaj, a za medvědy a losy na Kamčatku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vás vezmeme s sebou!

Lovecká cestovka NaDostřel se rozjíždí!
Zpět na Blog

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se