Vyhledávání

Reloader.cz a Wildgame.cz spojují síly!

Vážení zákazníci,
Sport & Defence a Wildgame.cz se rozhodly v zájmu poskytování co nejlepších služeb zákazníkům na Moravě spojit své síly a společně vybudovat pod jednou střechou prodejní centrum zboží pro střelce a lovce.

Od srpna 2018 proto dojde k přesunu u veškerého sortimentu společnosti Sport & Defence z brněnské pobočky na ulici Trnité do právě rozšiřované prodejny Wildgame.cz na ulici Řípské 11g v Brně – Slatině. Prodejna na Trnité bude k tomuto datu uzavřena.

V nových prostorách firmy Wildgame.cz najdete na 400 m2 prodejní plochy celý sortiment přebíjení, optiky a doplňků z portfolia Sport & Defence, a samozřejmě také celý sortiment Wildgame.cz – zbraně a střelivo předních značek, lovecké i taktické oblečení a vybavení, optiku a další zboží pro střelce a lovce.

Bude zde také probíhat výdej objednávek z e-shopu Reloader.cz a bude možné uplatnit zákaznické karty Sport & Defence. Samozřejmostí je servis a odborné poradenství na vysoké úrovni, na kterou jste zvyklý.

Věříme, že se vám bude v našich nových prostorách líbit a že tuto koncentraci velmi širokého sortimentu potřeb pro střeleckou veřejnost na jednom místě oceníte. Nové prodejní centrum se může pochlubit výbornou dopravní dostupností a vyškoleným personálem, který vám ve všech záležitostech ochotně pomůže.

 

Těšíme se na vás na Řípské!

Reloader.cz & Wildgame.cz

Zpět na Blog

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se