Vyhledávání

Nabídka práce - Hledáme posilu!

Hledáš novou práci? Baví tě zbraně? Rozumíš jim? A bavíš se rád s lidmi? Tak pojď k nám!

Do týmu naší brněnské prodejny hledáme nového parťáka nebo parťačku. Tvojí prací bude prodej zbraní, střeliva a příslušenství. Ideální bude, pokud dokážeš zákazníkovi poradit jak s výběrem kulovnice do lesa, tak s volbou mezi Glockem nebo Čezetou, případně mezi “á er patnáctkou” nebo “ákáčkem”. Hledáme zkrátka všestranného odborníka a především fandu do zbraní.

A jestli rozumíš i přebíjení, máš sto bodů navíc!

Tak si pročti požadavky níže, a jestli se tam vidíš, neváhej a napiš nám!

Recruitment

Hledáme člověka, který:

  • se nebojí učit nové věci

  • je aktivní a flexibilní

  • má smysl pro týmovou práci

  • má vystupování na úrovni

  • umí anglicky alespoň na základní konverzační úrovni (němčina výhodou)

  • vyzná se ve zbraních (lovecké i taktické zbraně)

  • má zbrojní průkaz (skupinu D možno dodělat po nástupu)

  • má ŘP skupiny B

  • je samostatný, pečlivý a důkladný

  • má zájem na sobě pracovat a zlepšovat se

Výhodou bude, pokud:

  • rozumíš přebíjení

  • ovládáš základní servis zbraní

  • se aktivně pohybuješ ve střelecké komunitě

Náplň práce:

  • maloobchodní prodej zbraní, střeliva a příslušenství

  • odborné poradenství

  • základní administrativa

  • reprezentace firmy na prodejních a neprodejních akcích a výstavách

Benefity a výhody:

  • Jsme součástí stabilní skupiny firem s dlouholetou tradicí. Nemusíš se tedy bát, že bychom ze dne na den zavřeli, nebo že bys byl tři měsíce bez výplaty.

  • Práce je na HPP, takže hypotéku nebo kreditku od banky bez problému dostaneš.

  • Domů budeš odcházet nejen s výplatou, ale také s příjemnými benefity.

  • Zaměstnanecké slevy na naše zboží a příspěvek na oblečení a vybavení jsou samozřejmostí.

  • Chceš si zajet na lov, nebo někam na výlet? Není problém. U nás nemusíš žádat o volno měsíc dopředu.

  • Když občas budeš muset zůstat déle v práci, zohledníme to ve výplatě i v přidělování volna. Otrokářství nepěstujeme.

  • Budeš si moct otestovat nové produkty a podívat se na veletrhy doma i v zahraničí.

  • Budeš pracovat v příjemném prostředí s fajn týmem kolegů.

Našel ses? Tak nám pošli životopis a pár řádků o tom, proč bys chtěl k nám.

Kontaktní e-mail: naprelac@wildgame.cz

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se