Vyhledávání

Jak na PARD NV008+: Aktualizace a připojení k telefonu

Pulsar

Nadpis

Výrobce digitálních nočních vidění nočních a termovizních zařízení PARD doporučuje mít v přístroji vždy ten nejaktuálnější software. Pomocí následujících několika kroků se naučíte aktualizovat Vaše zařízení z pohodlí domova. Upozorňujeme, že při aktualizaci softwaru dojde ke ztrátě uložených dat v přístroji, jako jsou uživatelská nastavení a profily nastřelení. JAK NA AKTUALIZACI?

POZOR! DOPORUČUJEME, ABYSTE SI PŘED AKTUALIZACÍ SOFTWARU POZNAMENALI HODNOTY NASTŘELENÍ NAPŘÍKLAD VE FORMÁTU X: +4, Y: -1.

 1. Připravte si paměťovou kartu, naformátovanou v PC na formát FAT32, nebo naformátovanou přímo zařízením PARD (POZOR! Při formátování vždy dojde ke ztrátě veškerých dat na paměťové kartě).
   
 2. Na nově naformátovanou kartu zkopírujte ze svého PC soubor s koncovkou .bin, který naleznete zde:


  STÁHNOUT FIRMWARE KLIKNUTÍM SEM

   
 3. Kartu vložte do přístroje a přístroj zapněte. Červená dioda mezi tlačítky IR a laseru začne blikat. To znamená, že zařízení kopíruje nový soubor na vnitřní paměť. Jakmile bude instalace nového softwaru dokončena, dioda přestane blikat a zařízení se restartuje. Po dokončení restartu bude dioda svítit plynule červenou barvou.
   
 4. Po úspěšné aktualizaci naformátujte paměťovou kartu v zařízení, nebo ji ihned po restartování vyjměte a naformátujte v počítači. (POZOR! Pokud nedojde k vymazání souboru s koncovkou .bin z paměťové karty, zařízení bude při každém zapnutí aktualizovat software a dojde k vymazání nastavení uložených v přístroji, jako jsou osnovy a nastavení nástřelu)

JAK PŘIPOJIT CHYTRÝ TELEFON K ZAŘÍZENÍ PARD PŘES WIFI?

 1. Z Google Play nebo Apple Store si stáhněte aplikaci pro ovládání WIFI kamery. Existuje jich celá řada, ale nám se nejlépe osvědčily OKCAM, PPSHOW, a nebo DASH CAM.  
   
 2. Zapněte připojení WIFI ve svém zařízení PARD přes MENU -> WIFI -> ON.
   
 3. Svým telefonem se připojte k WIFI hotspotu zařízení PARD. Heslo na WIFI je 12345678.
   
 4. Následně otevřete aplikaci a řiďte se jejími pokyny. Pro případ, že by aplikace nepodporovala nahrávání obrazu, doporučujeme mít v zařízení PARD vloženou SD kartu.

 

DOUFÁME, ŽE VÁM Tyto JEDNODUCHé NÁVODy POMŮŽou VYUŽÍT VAŠE ZAŘÍZENÍ PARD JEŠTĚ VÍCE NEŽ DOPOSUD. V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás, prosím, neváhejte kontaktovat na: INFO@WILDGAME.CZ. 


PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NAŠI NEJVĚTŠÍ PRODEJNU ZBRANÍ A DOPLŇKŮ NA JIŽNÍ MORAVĚ:

Zpět na Blog

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se