Vyhledávání

Přežili jsme koronavirus!

Koronavirovou pandemii nikdo z nás nečekal. Ale když už jednou přišla, museli jsme se s ní vypořádat. A vypadá to, že se nám to povedlo!

Začalo to až tragikomicky. Ráno 12. března začali přicházet zákazníci a v dobré tradici amerických katastrofických filmů nakupovali střelivo po taškách a po krabicích. Ráže 9 mm Luger, 7,62x39 mm a .223 Remington mizely raketovým tempem. Někdo bral tisíc kusů, jiný rovnou pět tisíc. Do konce dne to u nás vypadalo jako u snědeného krámu, a na chvíli jsme museli prodej omezit na jednu krabičku na osobu. O dva dny později jsme omezili provoz, a 16. března jsme prodejnu konvertovali na výdejnu zboží z e-shopu. Právě díky e-shopu jsme vám mohli dál dodávat zboží.

Ve stejnou dobu se také rozběhla akce “OOP”. Nešlo o podporu teroristů z Organizace za Osvobození Palestiny, nýbrž o dodávky Osobních Ochranných Pomůcek - respirátorů a ústenek. Využili jsme dobré kontakty v Číně i jinde a rozjeli jsme distribuci. Během více jak dvou měsíců jsme dodali několik set tisíc respirátorů a více než milion jednorázových ústenek státu, krajům, městům, obcím, nemocnicím a dalším zákazníkům z veřejné sféry. Respirátory a ústenky od nás se distribuovaly v Karlovarském kraji a v kraji Vysočina, a nosili je a nosí městští policisté řady měst, stejně jako lékaři a zdravotníci v několika nemocnicích. 

Prodané zboží nám zároveň pomohlo zafinancovat naši druhou operaci - akci “Dary”. V rámci ní jsme oslovili celou řadu subjektů, kterým jsme následně bezplatně darovali ochranné pomůcky. Šlo o domy pro seniory, několik útvarů aktivních záloh a také o Hradní stráž, jejíž velitel ocenil naše úsilí děkovným dopisem. Další balíčky s ochrannými pomůckami putovaly také k zaměstnancům správ státních, městských a církevních lesů. 

Po celou dobu mimořádného stavu jsme se ale těšili hlavně na to, až budeme moci zase otevřít. A překvapivě ani ne tak kvůli tržbě, jako kvůli vám, zákazníkům. Nic nás tak neposouvá v před, jako kontakt se zákazníky, jejich přání i jejich zpětná vazba na naše produkty a služby. A popravdě, sedět izolovaní v kancelářích už nás taky nebavilo. A tak jsme hned 27. dubna opět otevřeli prodejnu. Stihli jsme ji pro vás uklidit a také naskladnit nové zboží. Tak se přijďte podívat. Rádi vás uvidíme!

 


Zpět na Blog

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se