Vyhledávání

Slavnostní otevření střelnice - ZRUŠENO!

Vážení přátelé,

s těžkým srdcem jsme nuceni oznámit, že slavnostní otevření střelnice Wildgame v Rouchovanech-Šemíkovicích se odkládá na neurčito.

V posledních týdnech jsme pracovali prakticky non-stop na dokončování zařízení a infrastruktury střelnice, a také na jejím rozšiřování. Bohužel, v dráze připravované dvousetmetrové střelnice jsme narazili na vydatný pramen, na který nebyla drenážní síť střelnice dimenzována. Došlo k podmáčení a částečnému zaplavení stávajících střeleckých drah, a narušena byla také hlavní příjezdová cesta k zázemí střelnice.  

Tento stav vyžaduje zásadní rekonstrukci sítě drenážních trubek a kanálů v prostoru střelnice. Tyto práce nelze dokončit v termínu, a proto jsme se po zralé úvaze rozhodli slavnostní otevření střelnice odložit. Chceme vás přivítat na krásné, hotové střelnici, ne na rozbahněném staveništi.  

Přijměte prosím naši omluvu za komplikace. Zároveň buďte prosím ujištěni, že vynakládáme všechny síly na to, abychom vzniklý stav co nejrychleji napravili, a abychom vás již brzy mohli na střelnici jak se patří uvítat.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Wildgame

 

Zpět na Blog

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se