CZK EUR
změnit jazyk cz

Nová značka: Carl Mayer

Tradice mají své nezastupitelné místo. V kultuře, v životě i v podnikání. Ve Velké Británii, Francii, Itálii či Rakousku nalezneme mnoho firem, které se mohou pochlubit tradicí dlouhou několik desetiletí, ba i staletí. Jsou živoucí připomínkou slavné historie svých měst a svých zemí v oborech, v nichž podnikají. K Českým zemím byly v tomto ohledu dějiny kruté. Nacistická okupace doslova vyhladila židovské podniky i s jejich majiteli, vyhnání německého obyvatelstva po roce 1945 zadupalo do země tradice podniků německých, a znárodnění roku 1948 smetlo většinu zbývajících českých firem. Přežily prakticky jen velké podniky, které dále hrdě nesou svá tradiční jména. Prakticky zapomenuta jsou však jména malých firem a jejich majitelů. Tradiční vazby jsou dávno zpřetrhány a snad jen v rodinném kruhu žije povědomí o tom, že dědeček míval před znárodněním pekárnu, a nebo třeba puškařskou dílnu.

 

Carl Mayer noviny

 

Naše firma si však tradic cení. Chováme v úctě firmy jako Beretta nebo Steyr Mannlicher, které se v oboru zbraní mohou pochlubit tradicí dlouhou přes sto let. A proto jsme se rozhodli vrátit také našemu domovskému městu Brnu kus jeho historie. Oživili jsme proto jméno kdysi slavného brněnského puškařství Carl Mayer a rozhodli jsme se pod touto tradiční značkou uvádět na český i zahraniční trh výrobky, za jejichž kvalitu se neváháme postavit. Výrobky, které se vyznačují vysokou kvalitou a na které se zákazníci budou moci spolehnout.

Carl Mayer Logo

Toto jméno jsme si nevybrali náhodou. Carl Mayer si roku 1860 otevřel v Brně puškařskou dílnu a až do roku 1870 byl jediným brněnským puškařem. Od roku 1881 byl také brněnským měšťanem se vší úctou k tomuto postavení příslušející. Až do jeho odchodu na odpočinek roku 1890 z jeho dílny vycházely kvalitní lovecké i terčové zbraně - od perkusních kulovnic a brokovnic až po lankasterky, kulovnice systému Martini a dokonce i revolvery. Tyto zbraně signované “K. Mayer in Brünn” byly vystavovány na průmyslových výstavách v Brně i ve Vídni a nesly poselství o kvalitě brněnských výrobků po celé habsburské monarchii i za její hranice.

 

Lovecké kožené kalhoty

 

Také my chceme, aby naše výrobky pod značkou Carl Mayer nesly poselství o našem domovském městě do celé Evropy i světa. Proto pod touto značkou jako první najdete naše kožené kalhoty, které si již stihly získat oblibu u zákazníků v Česku i v zahraničí. Následovat budou kožené vesty a bundy, čepice ze 100% vlněného lodenu a další zboží. A když se zadaří, možná se splní i náš sen o tom, že tuto značku opět ponesou také kvalitní střelné zbraně. Těšte se tedy na novinky od značky Carl Mayer u Wildgame.cz!

 Kožené lovecké kalhoty

Nová značka: Carl Mayer - 1239486 -
Aktuální článek: Nová značka: Carl Mayer

Novější články v kategorii

Komentáře k Nová značka: Carl Mayer

1
1.9.2018 07:48
Mirek

Velice se mě líbí model,který předvádí Mara.Musím říci,že skvěle.Držím palce NOVÉ ZNAČCE.Vypadá skvěle o kvalitě není pochyb.Mirek

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

© www.wildgame.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Potvrzením udělujete souhlas pro jejich užívání a také souhlas pro využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace