CZK EUR
změnit jazyk cz

Wildgame na lovu jelenů ve Slovenském Vihorlatu (část 1)

Chceme znát zboží, které prodáváme. A proto naši spolupracovníci David a Marek vyrazili na východní Slovensko do pohoří Vihorlat otestovat v rámci jelení říje část našeho sortimentu. Pro ubytování zvolili loveckou chatu, kterou si nechal uprostřed vojenského prostoru Valaškovce postavit bývalý slovenský prezident Gašparovič. Ta se může pochlubit nádherným výhledem na Zemplínskou šíravu a krásnou výzdobou, které vévodí vyřezávané lovecké reliéfy a samozřejmě také majestátní trofeje.

 

lovecký vyřezávaný reliéf

Vihorlatská krajina vezme za srdce každého milovníka přírody. Vojenský prostor má rozlohu 30 tisíc hektarů a převládají v něm bukové lesy. Ze zdejších  vrcholů se otevírá výhled jak na východoslovenskou krajinu, tak až do Polska a na Podkarpatskou Rus, která byla kdysi pod československou správou.

 Zemlínská šírava

 

Naši vyslanci si momentálně ve Vihorlatských vrších užívají extrémní počasí – vichřice a déšť. Panují tedy ideální podmínky pro testování oděvů a příslušenství určených do nejnáročnějších podmínek. My jsme je však dobře vybavili. Proto věříme, že nejen, že se v pořádku vrátí, ale že nám také přivezou plno loveckých zážitků a krásnou trofej. Touží ulovit nějakého dobrého starého jelena, a my jsme si jistí, že se jim to také podaří.

 

Vihorlat Slovensko

 

Testované produkty: kulovnice Blaser R8Střelecká podpěra Decoy, pozorovací termovize Pulsar Helion XP38, termovizní puškohled Pulsar Trail XP50, bunda a kalhoty Sasta Mehto Pro 2.0, boty LOWA Zephyr GTX, svetr Pinewood Huricane, kožené kalhoty Carl Mayer Rabenau

 

Muzeum Andyho Warhola

 

PS: Občas taky nelovíme. Když bylo dost přírody, zahřáli jsme se návštěvou Muzea Andyho Warhola v Medzilaborcích. 

Wildgame na lovu jelenů ve Slovenském Vihorlatu (část 1) - 1240243 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

© www.wildgame.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Potvrzením udělujete souhlas pro jejich užívání a také souhlas pro využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace