CZK EUR
změnit jazyk cz

Wildgame na lovu jelenů ve Slovenském Vihorlatu (část 2)

Lov si žádá náležité vybavení. Proto jsme naše kolegy řádně vystrojili. Bylo jasné, že je čeká chození po zalesněných kopcích a skalách. Proto dostali pevnou loveckou obuv Lowa Zephyr GTX Mid TF. Také bylo jasné, že je čeká zima, vítr a dost možná i déšť. Do těchto podmínek se výborně hodí zateplený nepromokavý komplet kalhot a bundy Mehto od finské značky Sasta. Aby kolegové nevypadali jako v uniformách, dostal jeden z nich komplet v konzervativní olivové barvě, druhý pak v moderní kamufláži Mountain Country. Samotná bunda však nikdy nehřeje - je třeba obléknout něco pod ni. V tomto případě zvolili pánové svetry Kinos taktéž od firmy Sasta. A tvrdým testem s nimi prochází také naše kožené kalhoty Carl Mayer, konkrétně model Rabenau v hnědé barvě, který je v současnosti naším prodejním hitem.

 Lovecká výbava na jelena

Jelena však jistě nelze skolit slušivým oblečením. Je třeba také náležitá výzbroj a vybavení. Jako první je třeba jelena najít a dostat do hledáčku. Za tímto účelem si kolegové přibalili dva termovizní přístroje oblíbeného výrobce Pulsar - pozorovací monokulár Helion XP38 a také puškohled Trail XP50, špičku mezi termovizními puškohledy na trhu. Důležité je také mít při střelbě tu správnou oporu. Tu zajistí střelecká hůl  Decoy 4. A tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu - zbraním. V této oblasti jsme kolegy vybavili pro všechny příležitosti. Čekají-li hezké počasí, doprovází je na jejich loveckých vycházkách kulovnice Blaser R8 ve špičkovém provedení Luxus. A předpovídá-li rosnička bouře, déšť a vichr, vyrážejí do terénu taktéž s Blaserem R8, tentokrát však v odolném provedení Professional s pevnou plastovou pažbou.

 lovecké oděvy Sasta

 

S touto výbavou naše kolegy nemůže nic zaskočit. Proto jsme si jistí, že na svém lovu uspějí!

 

Wildgame na lovu jelenů ve Slovenském Vihorlatu (část 2) - 1240276 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

© www.wildgame.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Potvrzením udělujete souhlas pro jejich užívání a také souhlas pro využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace