CZK EUR
změnit jazyk cz

O nás

Něco málo o nás

Zřídili jsme novu prodejnu zbraní, střeliva v Brně-Slatině, na Řípské 1525/11g. Zároveň jsme provozovatelé specializovaných eshopů Wildgame.cz - zbraně a myslivost a NaDostřel.cz, které slouží také jako katalogy našeho sortimentu. Na trhu působíme již 5 let, kdy jsme začínali s loveckým příslušenstvím a mysliveckými potřebami. Dnes jsme rozšířili sortiment nejen loveckými zbraněmi a optikou, ale také si u nás můžete vybrat z množství zbraní, oděvů a příslušenství pro vlastní obranu a  taktické střelce.

 

Na co jsme pyšní

1.      Jsme GOLD partnerem České zbrojovky a na prodejně máme více jak 200 ks zbraní.

2.      Jsme autorizovaným prodejcem americké outdoorové a taktické značky 5.11 Tactical profesionální obuvi LOWAGlockV-AR, Daniel Defense, Mechanics Wear a další.

4.      Zvětšujeme prodejnu o další patro – tedy na 400m2, zároveň garantujeme, že vždy zaparkujete! Jsme na křižovatce dálnic Brno – Ostrava – Praha – Bratislava – Vídeň.

5.      Od června otevíráme venkovní kulovou a brokovou Střelnici NaDostřel na adrese Šemíkovice 55, 657 57 Rouchovany.

Střelnice je bez omezení ráže a  nabízí mimo jiné 15 střeleckých stanovišť, pohyblivou palebnou čáru, možnost akční střelby, nastřelování zbraní, měření rychlosti střel, zapůjčení zbraní či nákup střeliva a pořádání střeleckých akcí, teambuildingů a brokovou parkurovou střelnici. Pro dotaz na ceník, rezervaci apod. kontaktujte správce střelnice Jiřího Tomka tel.: 777 904 105.

Budeme rádi, když nás navštívíte na prodejně. Při nákupu na eshopu můžete využít nejen slevu, stačí napsat do poznámky, že jste příslušník nebo zaměstnanec bezpečnostního nebo ozbrojeného sboru (PČR, CLO, BIS, HZS, A ČR) a držitel platného služebního průkazu) a dostanete 5% slevu na veškerý sortiment mimo střelivo.

 

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

© www.wildgame.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Potvrzením udělujete souhlas pro jejich užívání a také souhlas pro využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace