Vyhledávání

Něco málo o nás

Zřídili jsme novu prodejnu zbraní, střeliva v Brně-Slatině, na Řípské 1525/11g. Zároveň jsme provozovatelé specializovaného eshopu Wildgame.cz, který slouží také jako katalog našeho sortimentu. Na trhu působíme již od roku 2013, kdy jsme začínali s loveckým příslušenstvím a mysliveckými potřebami. Dnes jsme rozšířili sortiment nejen loveckými zbraněmi a optikou, ale také si u nás můžete vybrat z množství zbraní, střeliva, oděvů a příslušenství pro přebíjení, vlastní obranu a  taktické střelce.

 

Na co jsme pyšní

1.      Jsme GOLD partnerem České zbrojovky a na prodejně máme více jak 200 ks zbraní.

2.      Jsme autorizovaným prodejcem významných oděvních značek PinewoodSasta5.11 Tactical, Blaser, LOWA, Mechanics Wear nebo zbrojovek Glock, V-AR, Browning, Beretta, Benelli, Daniel Defence, Franchi, Nuova Jager a mnohé další.

3.      Nabízíme kompletní sortiment pro přebíjení!

4.      Zvětšujeme prodejnu o další patro – tedy na 400m2, zároveň garantujeme, že vždy zaparkujete! Jsme na křižovatce dálnic Brno – Ostrava – Praha – Bratislava – Vídeň. Budeme rádi, když nás na prodejně navštívíte!

5.      Máme vlastní venkovní kulovou a brokovou Střelnici NaDostřel na adrese Šemíkovice 55, 657 57 Rouchovany.

Střelnice je bez omezení ráže a  nabízí mimo jiné 15 střeleckých stanovišť, pohyblivou palebnou čáru, možnost akční střelby, nastřelování zbraní, měření rychlosti střel, zapůjčení zbraní či nákup střeliva a pořádání střeleckých akcí, teambuildingů a brokovou parkurovou střelnici. Pro dotaz na ceník, rezervaci apod. kontaktujte správce střelnice Jiřího Tomka tel.: 777 904 105, tomek@wildgame.cz.

 

Zaregistrujte se u nás a staňte se členem naší komunity a věrnostního programu!
Díky tomu budete dostávat nejen čerstvé novinky, informace o akčních nabídkách a pozvánky na události, ale také stálé výhody a slevy na veškerý sortiment. 

 

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se