Vyhledávání

Detonics Europe Detonics Europe

24 produktů

(dříve pod zn. CzechGun)

 

jak si vybrat perkusní pistoli Gladiator?

Mnoho zájemců o novou zbraň si není jisto, kterou variantu zvolit? C nebo D? Professional nebo Basic? Zkusíme vám v jednotlivých bodech poradit:

 

C nebo D?

Zásadní výhodou varianty C je skutečně velice kompaktní design. Proto se mimořádně hodí do kabelky, do kapsy a obecně pro maximálně nenápadné nošení. Rám varianty D je již poněkud větší a lépe se nosí v koženém pouzdře. 

Nezanedbatelnou výhodou varianty C je velmi příznivá cena, přičemž kvalita a odolnost obou variant je srovnatelná.

 

D1, D2 nebo D3?

Po technické stránce jsou všechny modely identické. Varianta D2 má, oproti D1, o 15 milimetrů delší hlaveň a pažbu prodlouženou plastovou botkou. Díky tomu je možné zbraň komfortněji držet všemi prsty, ale je to na úkor kompaktních rozměrů, které jsou předností varianty D1. Varianta D3 má kratší hlaveň modelu D1, ale prodlouženou rukojeť modelu D2, což z něj dělá jakýsi kompaktní hybrid, který je krátký, ale skvěle se drží.

 

Základní model nebo Professional?

Základní model i Professional jsou po technické stránce vždy stejné. U základního modelu jsme přibalili jen to nejnutnější, abychom cenu výrobku udrželi co nejníže. Přesto i základní model můžete bez problému plnohodnotně používat.

U modelu Professional jsme do výbavy přidali celou řadu skutečně užitečných věcí, které jsou navíc v této sadě za výhodnou cenu.

 

Provedení C2 - vylepšená verze subkompaktního modelu C1 s přepracovaným designem rukojetí s velmi plochým tělem. Mimořádně vhodná pro skryté nošení. Spoušťový mechanizmus zbraně je zachován prakticky beze změn. Nová je hlaveň se samočinným vystředěním vůle zámku. Pistole je vybavena vylepšenými 4D pistony.

Provedení C2 PROFESSIONAL - technika stejná jako u verze C2, ale navíc je hlaveň potažena superodolnou vrstvou KeramiteTM pomocí technologie speciální karbonitridace, která jí dodává skvělé antikorozní vlastnosti, vysokou odolnost proti otěru a téměř nekonečnou životnost vývrtu. Jedná se o jeden z nejdokonalejších povrchů, které se na zbraních používají.

Provedení D1 BASIC - základní provedení kompaktní pistole s hladkým designem rukojetí a povrchovou úpravou hlavně KeramiteTM s životností 1 000 000 výstřelů.

Provedení D1 PROFESSIONAL - technika stejná jako u verze D1, navíc rozšířená výbava za výhodnou cenu. 

Provedení D2 PROFESSIONAL - technika stejná jako u verze D1, hlaveň prodloužena o 15 mm, rukojeť vybavena prodlužovací botkou, rozšířená výbava za výhodnou cenu. 

Provedení D3 PROFESSIONAL - technika stejná jako u verze D1, hlaveň délky D1, rukojeť o rozměru D2 vybavena prodlužovací botkou, rozšířená výbava za výhodnou cenu.

Více
doručení zdarmapři nákupu nad 2 500 Kč
1 746 produktův nabíce e-shopu
Skladem 98% zbožípřipravené k okamžité expedici
Kamenná prodejnav Brně - Slatina

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se